kõrgtööd.ee

Päikesepaneelide paigaldamine Kõrvekülas

Päikesepaneelide paigaldamine on tulenevalt elektrihindade hüppelisest tõusust aina enam populaarsust koguv teenus, mida eraisikud tellivad.
 
Veel üks majapidamine varustatud päikeseenergiaga.✅
 
 
Täna valmis üks meie ehitusalpinismi kategooriasse kuuluv töö- päikesepaneelide paigaldus. ☀️
Täpsemalt vedasime paneelidele elektrikaablid, paigaldasime spetsiaalsed profiilid ja kinnitused ning fikseerisime päikesepaneelid maja katusele.
Paigaldus toimus 3 mehega, et tagada turvalisus katusel ja vältida päikesepaneelide katusele transportimisel nende maha kukutamist.
 
Võib-olla oled teemaga rohkem kokku puutunud ja  mõtled, miks said päikesepaneelid mõlemale poole katust paigaldatud? See oli kliendi erisoov, kuna arvutuste kohaselt paistis päike mõlemale poolele ajaliselt sama kaua ja ühtlasi meeldis selline lahendus kliendile visuaalselt rohkem. 

Tutvu meie ülejäänud teenustega või vaata tehtud töid ka Facebookis! 

Millal saab päikesepaneele paigaldada? 
Siinkohal kehtivad meile samad piirangud nagu iga kõrgtöö kategooriasse kuuluva tööga. Ehk päikesepaneelide paigaldamist takistab tugev tuul, vihm ja lumetorm.  Eriti ohtlik on just tugev tuul, kuna päikesepaneelid on oma pindalalt üsnagi suured ja võtavad meelsasti tuule alla. Vihmane ja tormine ilm muudab katuse libedaks ning vähendab alpinistide nähtavust. Kuid lihtsalt lumine katus meie tööd ei takista. 
 
Kui oled väsinud pikas järjekorras ootamisest, siis võta meiega ühendust ja aitame paneelid turvaliselt katusele.
🎯 info@kõrgtööd.ee
☎️ 5811 7411