kõrgtööd.ee

Kõrgtööd.ee teenused

Teenused

Kui antud teenused ei ole need, mis Sinu probleemile lahendust pakuksid, siis anna meile sellest teada ja püüame leida lahenduse või suuname Teid õige teenusepakkuja juurde. 
info@kõrgtööd.ee

Jää ja lume eemaldamine

Akende pesemine

Ehitusalpinism

Mis on ehitusalpinism ehk kõrgtööd

Miks valida kõrgtööd.ee?

Vastame Teie kirjadele 24h jooksul, hindame probleemi 3 päeva jooksul ja lahendame selle olenevalt probleemi suurusest esimesel võimalusel. Väiksemad mured lahendame samal päeval.

Kõik meie töötajad on teadlikud vastavatest ohutusnõuetest, et teostada kõrgtööd turvaliselt. Lisaks oleme kõrgtöödega aidanud nii eraisikuid, ettevõtteid kui ka avalikku sektorit.

Kasutame kõrgtöödeks vastavat varustust ning koolitame enda töötajaid regulaarselt. Lisaks tagame töö käigus turvalisuse ka läheduses viibivatele inimestele kasutades piirdelinte, valvurit ja muid vajalikke meetode. 

Meie eesmärk on pakkuda kliendile alati parimat lahendust. Aitame klienti nõu ja jõuga ning kui teame kedagi, kes suudaks tema probleemi efektiivsemalt lahendada, siis jagame kliendile tema kontakte. 

Kõrgtööd on parim alternatiiv erinevatele tõstukitele, redelitele ja rippkorvidele. Meie pääseme ligi kohtadesse, kuhu muudmoodi ei oleks võimalik. Alpinistlikku meetodit kasutades võib probleemi lahendada oluliselt kiiremalt ja soodsamalt kui näiteks tõstukiga. 

Pakume professionaalset kõrgtööde teenust üle kogu Eesti. Meie kontorid asuvad Tartus ja Tallinnas.

Viska pilk peale meie Facebook lehele ja uuri, miks on kõrgtööd vajalikud.

Kõrgtööd.ee teenused ja hinnakiri

 


NB! Teenuste hinnad sõltuvad objekti suurusest, ligipääsuvõimalustest, läheduses paiknevatest kõnniteedest, parkivatest autodest jms, jääpurikate suurusest, katuse materjalist, objekti asukohast ja sellest, kui kiirelt peab objekt olema teostatud. Suuremamahulistel ja lepingulistel töödel pakume erisoodustust!